Usługi

Przeglądy kotłów gazowych

 

Wykonywane regularnie mają na celu utrzymać kocioł w jak największej sprawności przez długi czas. Przegląd polega na oczyszczeniu kotła z sadzy powstałej podczas procesu spalania, wyregulowaniu zespołu gazowego jeżeli skład mieszanki nie mieści się w tabeli wskazanej przez producenta, sprawdzeniu ciśnień, sprawdzeniu poprawności działania zaworów, czujników, termostatów, regulatorów, oczyszczeniu filtrów oraz przeprowadzeniu analizy spalin.

Zaleca się wykonywać przegląd raz w roku dla własnego komfortu a także po to, aby kocioł mógł pracować przez długie lata.

Montaż kotłów gazowych

 

Montaż kotła gazowego powinien zostać wykonany przez instalatora mającego aktualne uprawnienia gazowe i elektryczne oraz autoryzację producenta urządzenia. Prace rozpoczną się od zawieszenia lub ustawienia kotła w odpowiednim miejscu a następnie podłączenia go do instalacji gazowej i centralnego ogrzewania, podłączenie kotła do przewodów powietrzno-spalinowych i sprawdzenie szczelności poszczególnych części instalacji. Kolejnym krokiem jest pierwsze uruchomienie gwarancyjne.

 

Czyszczenie instalacji centralnego ogrzewania - grzejnikowej oraz niskotemperaturowej zwanej podłogową

 

Obiegi, które nie mają odpowiedniej przepustowości nie działają efektywnie, przez co rachunki za ogrzewanie wzrastają. Czyszczenie polega na podpięciu pompy pod listwę zasilającą i przepłukiwaniu po kolei sekcji.

Płukanie odbywa się pod odpowiednim ciśnieniem z dodatkiem inhibitora korozji lub innych chemicznych środków do odszlamiania. Po wszystkim układ zostaje odpowietrzony a centralne ogrzewanie uzyskuje swoją dawną sprawność. 

Usługi Hydro-Gaz Serwis

 

Nasze usługi realizujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, skupiamy się na wykonaniu powierzonego Nam zadania dokładnie i starannie.

Wykonujemy przeglądy kotłów gazowych, serwisujemy kotły ( piece ) gazowe, robimy pierwsze uruchomienia, montujemy kotły gazowe, podłączamy kuchenki, czyścimy C.O. wymieniamy anody w zasobnikach wody użytkowej itp. Czytaj poniżej...

kotły gazowe

Pierwsze uruchomienia gwarancyjne  kotłów gazowych

 

Są to czynności wykonywane wg zaleceń i procedur producenta kotła gazowego mające na celu włączyć go w obieg grzewczy z jak najlepszą jego sprawnością. Wykonywane są między innymi czynności takie jak dostrajanie kotła do rodzaju gazu, długości komina, ustawianie mocy startowej, mocy grzewczej C.O., mocy grzewczej C.W.U., dostrajanie składu mieszanki gazowej itd.

Podpięcie regulatora pogodowego, pokojowego jeżeli takie występują.

Pierwsze uruchomienie przez autoryzowanego serwisanta gwarantuje prawidłowy rozruch okresu gwarancyjnego kotła.

Montaż kuchenek gazowych

 

Kuchenkę gazową może podłączyć do instalacji gazowej tylko osoba z uprawnieniami. Jest to elementarny wymóg bezpieczeństwa, którego nie można zaniedbać. Ponadto podłączenia kuchenki przez osobę z uprawieniami wymagają producenci sprzętu - pod takim warunkiem dają na niego gwarancję. By była ona ważna, po podłączeniu kuchenki gazowej do instalacji gazowej, instalator musi podstemplować odpowiedni formularz, który jest dołączony do urządzenia przez jego producenta.

Naprawa kotłów gazowych i podgrzewaczy

 

Obsługa umożliwiająca przywrócenie właściwości użytkowych uszkodzonym podzespołom lub pojedynczym elementom Naszych kotłów w wyniku wymiany zużytych części.

O nas

Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na zadowolenie klienta. Nasze zadania wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta kotła. Dzięki licznym szkoleniom produktowym oferujemy Naszym klientom usługi wysokiej jakości ...

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Hydro-Gaz Serwis Jacek Urbanowicz

Aleja Kwiatowa 8, 55-080 Mokronos Górny k.  Wrocław

             tel. 602 672 241

             hydro-gazserwis@wp.pl

 

 

Strona główna | Usługi  | Cennik | Kontakt 

Hydro-Gaz Serwis© 2019